wyszukiwanie zaawansowane
1 » FotoObrazy - specyfikacja2

FotoObrazy - specyfikacja

Obrazy na płótnie:

Wydruki obrazów wykonujemy na wysokiej jakości płótnie (canvas), w jakości fotograficznej. Po wydrukowaniu, płótno jest naciągane na sosnową ramę (blejtram/krosno malarskie). Zadrukowane boki sprawiają, że obraz jest gotowy do powieszenia na ścianie. Nie trzeba dodatkowo oprawiać go w ramę.

alt

Obrazy drukowane na płótnie pokryte są w standardzie już matowym laminametem "werniksem" który znacznie przedłuża jego żywotność, ułatwia czyszczenie z kurzu, ożywia kolory oraz dodatkowo zabezpiecza przed uszkodzeniami mechanicznymi i światłem UV. Proces ten polega na naniesieniu laminatu na wydruk. Laminat jest ekologiczny i jest specjalnie przeznaczony do tego rodzaju zabezpieczeń.

Obrazy nadają się do wnętrz budynków. Nie są odporne na czynniki atmosferyczne.

Korzystamy z urządzenia HP DesigntJet Z2100 wraz z 8 kolorami tuszy, w tym szarym, który nie jest dostępny w w większości ploterów dostępnych na rynku. Urządzenie to ma wbudowany własny spektrometr koloru, dzięki temu praktycznie całkowicie odwzorowuje 1:1 kolory podczas druku.

Tabela jakosci fotoobrazow

Na Państwa życzenie możemy zmienić kolor zdjęcia na czarno-biały lub sepię (w cenie), tak by wydruk z Twojego zdjęcia lub z naszej galerii był najbliższy Twoim oczekiwaniom.

alt

Wszystkie dodatkowe obróbki zdjęć możemy wykonać na życzenie klienta - są one dodatkowo płatne, a ich cena jest ustalana indywidualnie w zależności od ilości czasu potrzebnego do realizacji. Wszelkie zapytania o dodatkowe usługi prosimy kierować do nas mailem : sklep@fotokubek.net lub poprzez formularz kontaktowy.

Prosimy pamiętać, że mogą wystąpić ewentualne różnice kolorystyczne między tym co widać na monitorze a wydrukiem. Wynika to głównie z ustawień monitora.


Przejdź do strony głównej

Promocje

Etui z nadrukiem

Etui z nadrukiem do SAMSUNG GALAXY S4 białe34,99 zł29,99 zł brutto24,38 zł netto

Etui z nadrukiem

Etui z nadrukiem do SAMSUNG GALAXY S3 białe34,99 zł29,99 zł brutto24,38 zł netto

Etui z nadrukiem

Etui z nadrukiem do SAMSUNG GALAXY S3 czarne34,99 zł29,99 zł brutto24,38 zł netto

Nasze hity

Chmura tagów

Kontakt

 • Sklep FotoKubek.net
  ul. Miklaszewskiego 4
  02-776 Warszawa - Ursynów

 • E-mail:sklep@fotokubek.net
 • Telefon795 08 07 07
  784 31 07 20
  784 31 07 30
 • Gadu Gadu46264709
 • Sklep stacjonarny:
  Poniedziałek - Piątek
  12:00 - 18:00
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl